Hjerter til å henge høst metalldekor patina 9,5×10cm 12stk

Floristik24 Hjerter til å henge høst metalldekor patina 9,5×10cm 12stk Floristik24 Hjerter til å henge høst metalldekor patina 9,5×10cm 12stk Floristik24 Hjerter til å henge høst metalldekor patina 9,5×10cm 12stk

Hjerter til å henge høst metalldekor patina 9,5×10cm 12stk

Disse hjerter å henge er den perfekte dekorasjonen til høsten, fordi denne høykvalitets metalldekorasjonen fortryller med sitt originale utseende i edel rust!

Utstyrt med en jutesnor, kan du bruke de rustikke hjerteanhengene fra VIANA til mange dekorasjonsideer. Rusthjerter ser veldig bra ut som dekorative anheng i begravelsesblomster om høsten. Spesielt når gravdekorasjonen suppleres med begravelseskranser eller arrangementer laget av naturlige materialer som grangrønne, kegler og tørkede blomster, passer et metallhjerte i oransjerød rust perfekt!

Hjemme kan du imidlertid bruke de dekorative anhengene ikke bare til høstpynt. Bruk rustdekorasjonen til dekorasjoner i landstilsstil, for eksempel som hjertehenger i en dørkrans eller som borddekor til en romantisk middag til Valentinsdag eller som en del av en romantisk bryllupsdekorasjon. Den lille hjertedekorasjonen med bånd er også perfekt som gavelapp på en blomsterpotte eller en liten gave til morsdagen eller farsdagen!

Dekorasjonshjertene kommer til deg i et sett med totalt 12 stykker, så du har flere hjerter tilgjengelig for forskjellige dekorasjonsideer eller en større begivenhet!

Merk: Tilbehør og dekorative gjenstander vist på produktbilder er ikke inkludert i leveransen.

Størrelse: ca 9,5 × 10 cm
Total lengde: ca. 18 cm
Farge: rustbrun, naturlig
Materiale: metall, jutebånd
Produktserie: VIANA
Antall: 12 stk
google_translate

Art.nr.: 00760
Vekt: 0,65 kg
Levering til: Frakt ikke mulig.

Varen er for øyeblikket utsolgt. Det kan være at den vil være tilgjengelig igjen senere.


Hagepynt rust

Artikkel med bare små mengder.
Sesongvarer kan ikke ombestilles!


Last Minute

Tinnbøtte sinkfartøy  - alle underkategorier på et øyeblikk