Kanin til å henge 7cm hvit, gull 6 stk

Floristik24 Kanin til å henge 7cm hvit, gull 6 stk Floristik24 Kanin til å henge 7cm hvit, gull 6 stk Floristik24 Kanin til å henge 7cm hvit, gull 6 stk

Kanin til å henge 7cm hvit, gull 6 stk

Enten ved vinduet, på pilgrener i en stående vase eller på en lysekrone: denne kaninen som skal henge i hvitt er elegant dekorert med gull og forbedrer enhver påskedekorasjon! Påskeharen fra dette dekorasjonssettet vises i to varianter: Den ene keramiske kaninen har fire striper, et søtt ansikt og to ører, mens den andre dekorative kaninen har bart og fregner i ansiktet, venstre øre henger ned på en avslappet måte. Kanten på begge øreskjeene er fremdeles merket med gullfargen.

Begge variantene har også forskjellige kroppsdimensjoner og kan også brukes som borddekorasjon med den flate overflaten hvis du fjerner det hvite satengbåndet. Forresten, dette lar deg henge opp de keramiske figurene veldig enkelt, og sammen med andre påskepynt å henge, kan du lage et moderne og elegant ornament for hvert vindu til påskedagene!

Kaninen til å henge i hvitt og gull leveres som et sett med 6 stykker. Med båndet har figurene en total høyde på rundt 16 og 19 centimeter, mens kaninene selv er rundt 6,5 og 7 centimeter høye. Diameterene er omtrent 3,5 og 4 centimeter.

Totale
høyder: ca. 16cm og 19cm
Høyder : ca. 6,5 cm og 7 cm
Diameter:
ca. Ø3,5cm og Ø4cm
Farge : hvit, gull
Materiale : keramikk
Antall : 6 stk


Art.nr.: 86920
Vekt: 0,5 kg
Levering til: Frakt ikke mulig.

Varen er for øyeblikket utsolgt. Det kan være at den vil være tilgjengelig igjen senere.


Dekorative figurer kaniner og kyllinger

Artikkel med bare små mengder.
Sesongvarer kan ikke ombestilles!


Last Minute

Vårdekorasjon  - alle underkategorier på et øyeblikk