
Art.nr.: 68179
Vekt: 1,16 kg
Levering til: Frakt ikke mulig.
Last Minute
Lanterntre grå H32cm Bordlampe til pynt

Lanterntre grå H32cm Bordlampe til pynt
Tidsreiser er veldig enkelt å oppnå: Sett et brennende lys i trelykta, slå av lysene, og sjarmen til bordlykta vil føre deg til en svunnen tid.
Lykten i grått kan lett åpnes på den ene siden takket være den elegant buede låsen. Hvordan sette lys og te lys der uten å brenne fingrene. Den reflekterende basen på lanternen reflekterer også levende lys. Dette får den dekorative belysningen til å se enda lysere ut og kaster for eksempel en koselig glød inn på sommernatten på terrassen. Du kan også henge lykta stilig på den store ringen. Når sommerdekorasjonen svinger på en gren i mørket, oppstår den behagelige følelsen av at tiden går saktere. Den kunstig aldrede vintage-lanternen fra det eksklusive dekorasjonsmerket VIANA sørger for ren avslapning. I julen kan du virkelig lyse opp trelykta som en stor lykt på en dekorplate med grangrønne, røde lys og små dekorative stjerner.
Den dekorative lykten i grått er laget av tre og metall, med unntak av glassrutene. Den har dimensjonene 16,5 x 16,5 centimeter og en høyde på 32 centimeter (uten ring for hengning). Lysets overflate måler omtrent 11 x 11 centimeter.
Dimensjoner: ca. 16,5 cm x 16 cm x 32 cm
Innvendige mål: ca. 11 cm x 11 cm
Farge: grå, brun, gjennomsiktig
Materiale: tre, metall, glass
Antall: 1 stk
Innvendige mål: ca. 11 cm x 11 cm
Farge: grå, brun, gjennomsiktig
Materiale: tre, metall, glass
Antall: 1 stk
Merk: Tilbehør og dekorative gjenstander vist på produktbilder er ikke en del av produktserien, med mindre de er uttrykkelig inkludert.
Art.nr.: 68179
Vekt: 1,16 kg
Levering til: Frakt ikke mulig.
Varen er for øyeblikket utsolgt. Det kan være at den vil være tilgjengelig igjen senere.
Lampion og lykt
Artikkel med bare små mengder.
Sesongvarer kan ikke ombestilles!
Last Minute
Sommerdekorasjon - alle underkategorier på et øyeblikk
